Clinic 17 oktober

Dit wil je niet missen! Op zaterdag 17 oktober geven Roos van Leeuwen en Michelle Goos een handbalclinic voor onze jeugdteams. Beide dames zijn speelster van Eredivisieclub VOC uit Amsterdam. En Michelle Goos nam in 2016 met het Nederlands team nog deel aan de Olympische Spelen! Een brok aan ervaring dus. Wij zijn heel blij dat zij onze club komen bezoeken.

Uit de koker van VOC komen veel andere bekende speelsters, zoals Natasja Burgers, Pearl van de Wissel, Joyce Hilster, Wendy Smits, Debbie Bont, Tess Wester, Yvette Broch,  Angela Malestein, Laura van der Heijde, Estavana Polman en Charris Rozemalen.

Wij delen deze dag als volgt in:

10.00 – 10.45 uur F- & E-jeugd

10.45 – 11.00 uur tijd voor handtekeningen & loting

11.00 – 11.45 uur D- & C-jeugd

11.45 – 12.00 uur tijd voor handtekeningen & loting

 

Onder de deelnemers verloten we per groep één shirt van het Nederlands handbalelftal. Hoe cool is dat!

 

Schrijf je snel in via

https://smeeingbdc.nl/clinic-17-oktober

 

Alleen kijken?

Ben je geen jeugd, maar vind je het toch leuk om te komen kijken. Geen probleem. Maar meld je dan ook even aan via het formulier. Bij de vraag “wie wil je inschrijven”, zet je “bezoeker”.